Anasayfa / Emeklilik / Ne Zaman Emekli Olabilirim Memur
memur

Ne Zaman Emekli Olabilirim Memur

 

Memurların emin olun ne zaman emekli olabilirim yada ne zaman emekli olurum sorusu pek aklına gelmez aldıkları maaş vs düşünülürse hal ortada kötümser düşünmemek gerek yinede..

 

 

Ah Bir Emekli Olabilsem

Şarkı değil gönülden istenilen bir sevda bu emeklilik ama bir türlü günü nedir bilemeyiz. Sigortaya gidip başvuru yaparız tüm evraklar belgeler ile ve heyecan dolu sorarız bankoda ki personele Ne Zaman Emekli Olabilirim Memur? Bu sorunun cevabı sanki onda saklıdır oysa çalışma yıllarımız ve değişen tüm emeklilik kanunları hakkında bilen bilmeyen herkes ile sohbetlerimiz olmuştur saatlerce. Emeklilik Sosyal Sigortalar Bagkur ve Emekli Sandığı adı altında üç farklı sistemde işlese de sonuç bizim için aynıdır emekli olma hayali.

Ne-Zaman-Emekli-Olabilirim

   

Tüm Belgeler Hazır Sıra Başvuru Da

Emeklilik günü gelip çattığında bir heyecan ile hizmet dökümünü alırız son bir yanlış olmasın diye gidip onaylatmak isteriz. Bilsek te yetkili ağızdan duymak daha inandırıcı gelir ve sorarız Ne Zaman Emekli Olabilirim Memur?

 

Emekli Sandığı Emeklilik Hesaplama Aracı

bayan-memur-emeklilik-tablosu

bay-memur-emeklilik-tablosu

 

Memur Emeklilik Hesaplama

Memur Emekli Maaşı Hesaplama

Bir önceki yazımız olan Ne Zaman Emekli Olabilirim başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>