Anasayfa / Ne Zaman Emekli Olabilirim / Ne Zaman Emekli Olabilirim
Ne Zaman Emekli Olabilirim
Ne Zaman Emekli Olabilirim

Ne Zaman Emekli Olabilirim

Ne Zaman Emekli Olabilirim, Çalışma Hayatımın Son Günü,

Aşağıdaki Emeklilik Hesaplama aracına gerekli bilgileri doldurarak Hesapla butonuna bastıktan sonra gerekli bilgileri göreceksiniz. Lütfen Hesaplama Aracını Kullanınız.

Bütün çalışan kesim olarak emekli olacağı günün gelmesi umutla beklenmektedir. Emekli olup kazandıklarını rahatça harcamak ve tasasız dertsiz yeni döneme başlamanın ve bu yeni dönemin en rahat şekilde geçmesini isteyenler için emeklilik günü önemli olmaktadır.

2017 Emeklilere Promosyon Ödemesi Tüm Detayları için TIKLAYINIZ

Emekli Olma Gününü Hesaplama

Bu sistem son derece basite indirgenmiş ve kolayca uygulanabilmektedir. Ne zaman emekli olabilirim sorusuna cevap bulabilmek için, işe giriş tarihinizi ve cinsiyetiniz seçip butona basmanız yeterli olmaktadır. Kadınlar ile erekler arasında emekli olma gün farkı bulunması nedeniyle cinsiyet farkı ön planda tutulmaktadır. Genel olarak emekli olma şartları üç şarta tabi tutulmaktadır. Bunlar; belirtilen prim ödeme gün sayısının doldurulması, yeterli olan sigortalılık süresinin tamamlanmış olması ve istenilen emekli yaşının doldurulmuş olması olmaktadır.
Erkekler ile kadınlar arasında emekli olma yaşı ve günü olarak farklılıklar bulunmaktadır. Kadınlar ne zaman emekli olabilirim sorusunun cevabı olarak genel açıdan 20 yıllık yani 7200 günlük sigortalı olma zamanını tamamlamış olmaları, istenilen prim ödeme gün sayısını ve 58 yaşını doldurmuş durumunda olmaları gerekmektedir. Erkekler ise bu sorunun cevabını en genel olarak 25 yıllık bir sürede yani 9000 günü doldurmuş ve belirtilen prim ödeme gün sayısı ile yaşı tamamlamış olması belirtilmektedir.
Emekli yaşını hesaplamak bir kaç dakikalık bir işlemi ifade etmektedir. Önemli olan çalışılmış ve bildirilen şartlar dâhilinde geçerli sayılacak emeğin harcanması ve zamanın geçirilmesi olmaktadır.

 

Ne Zaman Emekli Olurum hesaplama aracına bilgilerinizi yazarak hesaplama yapabilirsiniz.

Tarihleri Yazarken Format şu şekilde olmalıdır, 12.12.1992 şeklinde.

Sayıları yazarken format ise 250 Şeklinde.

Sgk Hizmet Dökümü

Ne Kadar Emekli Maaşı Alırım

Sgk Ne Zaman Emekli Olabilirim

Bağkur Ne Zaman Emekli Olabilirim

Emekli Sandığı Ne zaman emekli olabilirim

4 yorum

  1. 2010 yılında iş hayatım başladı yıl 2015 ne zaman emeklilik

  2. nezamanemekliolabilirim.com sitesi sayesinde emeklilik işlemlerim rahatlıkla bitti maaşımın yatmasını bekliyorum.

  3. Ne zaman emekli olacağım konusu net değil. Tam olarak hesaplanamıyor. arada çok boşluğum olduğundan hesap karışıyor.

  4. Ne zaman emekli olabilirim internet sitesi yöneticilerine yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum. Yardımları sayesinde doğru zamanda emekli olabildim.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>