Anasayfa / Ne Zaman Emekli olurum / Sgk Ne Zaman Emekli Olurum
SGK EMEKLL

Sgk Ne Zaman Emekli Olurum

Sgk Ne Zaman Emekli Olurum, Türkiye’de bir çok çalışanın bu soru aklına gelmiştir ve hesaplama araçları kullanarak net cevapları aramaktadır, Ne zaman emekli olurum sorunuza cevap alabileceğiniz tüm bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Ülkem izde sosyal güvenlik kurumu çatısı altında hizmet sunan milyonlarca insan bulunmaktadır. Her bir çalışan işe başladığı tarihten itibaren ne zaman emekli olabileceği konusunda bir merak içerisindedir. Eğer sizlerde giriş tarihiniz ve o tarihi kapsayan yasa sayesinde hangi yaşta emekli olabileceğinizi öğrenmek istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Ülkemizde geçtiğimiz yıllarda yapılan yeni yasa ile 25 yıllık sigorta süresi ve 65 yaş şartı aranmaktadır. Bayanlarda ise bu durumun 15 yıl ve 55 yaş olarak sınırlandığını belirtmek isteriz.

Ancak 1990 yılından önce sgk girişi olan kişiler o dönemin yasaları kapsamında emekli olabilme hakkında sahiptirler. Mesele sgk girişiniz 1983 ise emekli olma yaşınızda 58 olmaktadır. Yani hem yeni yasa hem de eski yasa kriterleri kişilerin haklarının geçersiz olmaması için uygulanmaya devam etmektedir. Sgk Ne Zaman Emekli Olurum araştırması yapmak istiyorsanız, sizlerde web adresimizi tercih edebilir ve gerekli bilgileri doldurarak bu konuda tüm bilgileri doğru bir şekilde elde etmeyi başarabilirsiniz.

 

 24 Saat Ücretsiz Hizmet

Bizi tercih ederek Sgk Ne Zaman Emekli Olurum bilgileriniz hiç bir ekstra ücret ödemeden almayı da başarabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey sadece bir tık kadar uzağınızda yer alan internet sitemiz ile yola çıkmak olacaktır. Paylaştığınız tüm bilgilerin güven ve gizlilik çerçevesinde bizde kayıtlı olduğunu ve asla paylaşılmadığını da yeri gelmişken sizlere ifade edelim.

 

SGK Ne Zaman Emekli Olurum Hesaplama Aracı

Tarihleri Yazarken Format şu şekilde olmalıdır, 12.12.1992 şeklinde.

Sayıları yazarken format ise 250 Şeklinde.

Sgk Hizmet Dökümü Almak için Tıklayın

Sgk Hizmet Dökümü Almak için Tıklayın

Bir önceki yazımız olan Memur Emeklilik Hesaplama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>